wtorek, 17 lutego 2015

19 dnień urlopu w USA - Miami Beach i powrót do Polski

Dziś powrót z małymi przygodami do Polski!!! :)
Ale wpierw zwiedziliśmy Miami Beach, plażę South Beach i zajefajną ulicę Ocean Drive, która wywoływała na mnie wciąż ogromne wrażenie!
Cudowne widoki więc ciąg dalszy, spacer na plaży w ciepłej wodzie (znacznie cieplejsza niż w Clearwater), wspaniałe samochody, wszechobecna policja, drinki w świetnych restauracjach, i ostatni obiad na Bayside Marketplace :) Potem już tylko powrót autostradą na lotnisko Fort Lauderdale i oczekiwanie po odprawie na samolot linii lotniczych Norwegian do Londynu Gatwick, skąd będziemy po 6 godzinach przerwy przesiadać się na samolot do Warszawy :)

A teraz dość pisania o niczym, lepiej oglądajcie zdjęcia!!!

P.s. Jak już będę w Polsce, to w weekend postaram się zamieścić jak najwięcej filmów z całej wyprawy, co jeszcze bardziej odda klimat pobytu w Stanach Zjednoczonych :):):)

Jazda drogą pomiędzy Miami, a Miami Beach, niezwykle majestatyczne wycieczkowce widoczne w porcie. Było ich dzisiaj aż siedem! :)


Widok na Fisher Island

Widok na Miami

A tu widoki na Miami Beach!!!Wszechobecne wozy policyjne


Dziewczyny drinkują :)

Ocean Drive


Wspaniałe antyczne samochody, które mają zwracać uwagę turystów na przyległe do tych aut knajpy :)Aga na tle policjantów :) Nie wiedzieć czemu, bardzo mnie o to prosiła ;)

Tu koleś pojechał z fantazją!!! Co za felgi!!!

  
W drodze do lotniska. Dwa pasy po lewej stronie wydzielone, jako droga expresowa bez zjazdów i 4 pasy po prawej stronie, gdzie znajdują się zjazdy na pobliskie dzielnice, etc.

Lotnisko w Fort Lauderdale


Trzymajcie za nas kciuki w czasie lotu do Polski :) Dolecimy we wtorek o 22:30 :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz